Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
360 000,00 PLN , Pow. 48,42 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,42 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Stalowa Wola , Aleje Jana Pawła II
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
516965
Cena za m2:
7 434,94 PLN
2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania w Stalowej Woli. 

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy Alejach Jana Pawła II w Stalowa Wola.

Układ pomieszczeń:
- przestronny salon z wyjściem na balkon
- sypialnia
- oddzielna kuchnia
- łazienka z prysznicem
- przedpokój z dużą szafą

Do mieszkania przynależy również piwnica. Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do pomieszczenia na rowery i wózki.

Standard i wyposażenie:
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania:
- salon: drewniane meble, stół z krzesłami, sofa, fotel
- kuchnia: nowa lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka
- łazienka: pralka, kabina prysznicowa
- przedpokój: pojemna szafa w zabudowie

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w spokojnej części osiedla, z dala od głównej ulicy, co zapewnia ciszę i komfort codziennego życia.
W najbliższej okolicy znajdują się:
- sklepy spożywcze i odzieżowe
- apteka, piekarnia
- szkoła, przedszkole, żłobek
- restauracje i punkty usługowe
- przystanek komunikacji miejskiej
- kościół, siłownia
- Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do pełnej infrastruktury.

 Koszty:
Cena: 360 000 zł
Czynsz: ok. 530 zł/miesiąc (w tym ogrzewanie i ciepła woda)
Dodatkowo: prąd, gaz, wywóz śmieci

Finansowanie:
Istnieje możliwość zakupu za gotówkę lub na kredyt.
Zapewniamy bezpłatną pomoc eksperta finansowego w sprawdzeniu zdolności kredytowej oraz wyborze najkorzystniejszej oferty bankowej.

Kontakt: